Privatumo politika

Ši privatumo ir slapukų politika (toliau – Politika) taikoma visiems „AG Baltic“ svetainės vartotojams. Ši politika netaikoma, jei naršote trečiųjų šalių svetainėse, kurias pasiekėte per „AG Baltic“ svetainę.

Mes renkame informaciją apie savo svetainės vartotojus vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymu, ES asmens duomenų apsaugos įstatymais ir kitais susijusiais teisės aktais bei kontrolės taisyklėmis autoritetai.

KOKIĄ INFORMACIJĄ RENKAME
Mes naudojame slapukus, kad surinktume informaciją apie vartotojų veiklą mūsų svetainėje.

Mes turime tinkamas saugumo priemones, kad išvengtume informacijos, kurią surinkome apie „AG Baltic“ svetainės vartotojus, praradimo, piktnaudžiavimo ar pakeitimo. „AG Baltic“ darbuotojai raštu įsipareigoja neatskleisti ir neteikti trečiosioms šalims jokios informacijos apie įmonės klientus, įskaitant informaciją apie „AG Baltic“ svetainės vartotojus.

Slapukų naudojimas
Kai naršote „AG Baltic“ svetainėje, mes siekiame pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas jūsų interesams. Mes naudojame slapukus, kad padėtų mums suteikti jums asmeninę patirtį. Slapukai yra nedideli teksto failai, saugomi jūsų žiniatinklio naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti jus grįžus į mūsų svetainę, rinkti informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, ir pritaikyti svetainės turinį pagal jūsų interesus. Slapukai taip pat padeda mums užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, stebėti apsilankymų „AG Baltic“ svetainėje trukmę ir dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės vartotojų skaičių. Analizuodami šią informaciją galime pagerinti mūsų svetainės veikimą ir jūsų vartotojo patirtį. Kai lankotės „AG Baltic“ svetainėje, galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jei nenorite gauti slapukų savo kompiuteryje ar kitame įrenginyje, galite bet kada atšaukti savo sutikimą, pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami jau išsaugotus slapukus.

Slapukų rūšys
Slapukai apima sesijos slapukus ir ilgalaikius slapukus, taip pat pirmosios ar trečiosios šalies slapukus. Šių terminų apibrėžimai pateikti žemiau, kad galėtumėte geriau suprasti mūsų slapukų pobūdį ir paskirtį.

Sesijos slapukai
Sesijos slapukai leidžia atpažinti vartotojus vienos sesijos metu, kad visi puslapio pakeitimai ar elementų pasirinkimas būtų įsimenami, kai jie pereina iš vieno puslapio į kitą. Šie slapukai leidžia greičiau ir lengviau naršyti daugelyje svetainių, nes atidarius naują puslapį nereikia pakartotinai apdoroti informacijos. Sesijos slapukai yra laikini ir išnyksta, kai uždarote naršyklę arba atsijungiate nuo svetainės.

Ilgalaikiai slapukai
Ilgalaikiai slapukai jūsų kompiuteryje saugomi tam tikrą laiką po sesijos pabaigos ir gali būti įrašyti tam tikri vartotojo nustatymai ar veiksmai, kai vartotojas grįžta į svetainę.

Pirmosios šalies slapukai
Šie slapukai yra būtini tinkamam „AG Baltic“ svetainės veikimui.

Trečiųjų šalių slapukai
Tai slapukai, kuriuos valdo kitos organizacijos per mūsų svetainę. Mūsų atveju „Google Analytics“ slapukai, naudojami „AG Baltic“ svetainėje, naudojami svetainės srautui analizuoti. „Google Analytics“ renka anoniminę informaciją apie vartotojų skaičių, vietą, iš kurios buvo pasiekta mūsų svetainė, ir naudotojų naršytas svetainės dalis. Šiuos slapukus sukūrė „Google Analytics“. Jei norite sužinoti daugiau apie „Google Analytics“, apsilankykite http://www.google.com/analytics.

Visa informacija, surinkta naudojant slapukus, saugoma iki šių slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama jokiems kitiems tikslams, išskyrus nurodytus šioje politikoje.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitas svetaines, kurias valdo asmenys, įmonės ar organizacijos. Atminkite, kad „AG Baltic“ neatsako už susietų svetainių turinį ar privatumo praktiką. Spustelėję šias nuorodas ir įėję į kitas svetaines, turėtumėte peržiūrėti privatumo politiką, kuri gali būti taikoma šioms svetainėms.

JŪSŲ TEISĖS
Jūs turite teisę prašyti prieigos prie jūsų duomenų, kuriuos surinkome naudodami slapukus. Jei jūsų asmens duomenys yra netikslūs, neišsamūs ar neatnaujinami, turite teisę juos ištaisyti.

Jei turite klausimų ar norite pasinaudoti savo teisėmis, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@agbaltic.lt arba susisiekite su mumis kitais šioje svetainėje nurodytais kanalais.